dobra klinika stomatologiczna Toruń

dobra klinika stomatologiczna Toruń

Jakiego stomatologa we Włocławku możecie polecić z czystym sumieniem? Mam jeden, dość poważny brak do zaleczenia i podejrzewam, że potrzebuję konsultacji protetycznych, być może jakiejś poważniejszej odbudowy. Czy możecie mi podpowiedzieć optymalne rozwiązanie?

Dyduszek22

Posty: 1

 
Wiem, że w Toruniu klinika stomatologiczna KSE dysponuje wirtualną wizualizacją uśmiechu, więc akurat takie podejście moim zdaniem najbardziej się opłaca. Przeskanują Ci jamę ustną i zobaczysz, co można zrobić. Według mnie to jedno z najlepszych podejść, bo masz później super motywację do dalszego leczenia i nie żałujesz wydawanych pieniędzy, bo dostajesz dokładnie to, co zobaczysz. Przerobiłam i powiem tylko, że wynik ostateczny to wow.

Nikuś23

Posty: 2

 
Od nowego roku, podobno przez Nowy Ład może być drożej, dlatego na Twoim miejscu zapisywałbym się do stomatologa jeszcze w tym roku. Nie wiadomo, co to będzie. Czy nie będziemy mieli służby zdrowia całkowicie na wzór amerykański.

roudee

Posty: 2

 
Trzeba jednak w ten implant zainwestować, jeżeli masz braki, bo po prostu przy wadzie uzębienia zaczyna się twarz zapadać po pewnym czasie. Inaczej wyglądasz bez zębów, a inaczej ze zdrową jamą ustną. Porównaj sobie, masz mnóstwo przykładów.

rubert

Posty: 9

 
Robią bardzo dobrze. Właśnie efektywność bondingu pozytywnie mnie zaskoczyła. Nawet drobne ukruszenia można od ręki wyeliminować.

Marioleczka

Posty: 4

 
Nieleczone zęby wpływają na cały organizm, szczególnie próchnica. No i lepiej robić lepsze wypełnienia, żeby nie wypadły przypadkiem.

Hinterrr

Posty: 11