CRM, jak to sie ma do biznesu ?

CRM, jak to sie ma do biznesu ?

Dzień dobry, poszukuję systemu CRM, który byłby łatwy w obsłudze a zarazem posiadał najważniejsze funkcje z zakresu obsługi sklepu internetowego w powiązaniu z magazynem.

yetisize

Posty: 21

 
Najlepsze są rozwiązania dedykowane, ale to są już koszty rzędu kilku dziesiątek lub nawet kilku dziesięciu tysięcy złotych. Nie wiem czy twój budżet może sobie na to pozwolić.

miga

Posty: 22

 
Po tych danych jakie dostarczyłeś bardzo trudno stwierdzić, który system będzie dla Ciebie odpowiedni. To naprawdę jest dość skomplikowany system i trzeba przy wyborze uwzględnić bardzo wiele zmiennych.

czes212

Posty: 22

 
Nie wiem z jakiego systemu Ty korzystasz, że jest niestabilny. Niestabilność może wynikać jedynie z połączenia z serwerem. W przypadku dużej bazy danych, która jest często uaktualniania faktycznie może się tak zdarzać, jednak to już nie wina systemu samego w sobie.

cinto

Posty: 24

 
Oby wyszło na Twoje. Ja nie korzystałam nigdy z innego programu niż Subiekt, więc nie mogę Ci doradzić.

qwed

Posty: 26

 
Planowanie zasobów przedsiębiorstwa to obecnie bardzo popularny temat. Coraz większa ilość systemów ERP ma moduł przygotowany na każdy etap procesu zakupowego, także z pewnością znajdziesz odpowiedni system do Twoich potrzeb.

Dosti

Posty: 23

 
Nie wiem za bardzo co mogę Tobie doradzić. To jest tak ważna sprawa a zarazem indywidualna, że nie warto jest opierać się na opiniach osób postronnych.

bezi2

Posty: 17

 
Szczerze… to jest tyle teraz tych programów, że z pewnością coś znajdziesz. Ja akurat nie jestem z działu księgowości dlatego nawet nie będę próbować Ci pomóc.

Warto w takich momentach skorzystać z Google.

dzaman

Posty: 23

 
My posiadamy program zaopatrzeniowy w systemie DOS, także wątpię aby to było dla Ciebie pomocne. W biurze jednak wybiera się systemy oparte o Windows.

Krasny

Posty: 13

 
Najszybciej jest się nauczyć obsługi Subiekta ze wszystkich systemów zarządzania sprzedażą jakie do tej pory poznałam.

kerad17

Posty: 13