Kora sosnowa

Kora sosnowa

Witam chciałbym zapytać czy ktoś ma w swoim ogrodzie kore sosnową? Jak to się prezentuje? Myślę nad zakupem jej do swojego ogrodu.

djramu

Posty: 19

 
Jestem osoba, która boi się trochę eksperymentować, mam bardzo piękny ogródek ale wymaga on ode mnie bardzo dużo poświęcenia i czasu. Jestem już osobą starsza i ciężko mi jest się zorganizować.

Możecie powiedzieć mi czy warto kupić korę sosnową pod krzewy? Odejmie mi to trochę pracy? Prawda jest to, że chwasty się przez nią nie przedostają? Z góry dziękuje.

wiesiekj

Posty: 19

 
Witaj, jakiś rok robiłem małą rewolucję w ogrodzie, kora sosnowa to świetny wybór. Doskonale komponuje się z innymi elementami ogrodu. Kupiłem to wtedy w markecie, z tego co pamiętam cena była dość okazyjna.

Życzę powodzenia w dalszych działaniach.

truskaweczka123

Posty: 18

 
Słyszałam, że kora sosnowa bardzo dobrze wpływa na rośliny a nie tylko na estetykę.

Z tego co wiem to podtrzymuje ciepło w okresie zimowym tak aby korzonki roślin nie zmarzły oraz w okresie letnim zatrzymuje wilgoć aby rośliny nie zeschły. Możecie wejść na stronę http://www.kora-ogrodowa.net i sami się przekonacie.

Bardzo polecam gdyż od niedawana sama ją posiadam.

Jacuś

Posty: 18

 
Z tego co mi moli znajomi mówili to niesłychanie dobrą korę za drobne pieniądze można nabyć w http://www.kora-ogrodowa.net. Mam cel też tam nabyć daną rzecz ale musze jeszcze trochę poczekać aż mój sad będzie wyglądał w stu procentach pięknie. Pozdrawiam, mam nadzieję, iż wam choć trochę pomogłem.

AAjaka!!

Posty: 23

 
Dzień dobry, moja babcia chce abym urządziła jej pięknie ogródek, mówi, że to będzie dla niej prezent urodzinowy. Zastanawiam się nad zakupem kory sosnowej, gdyż z tego co wiem dzięki niej nie trzeba tak w wielu przypadkach doglądać ogrodu i go pielęgnować gdyż dzięki niej nie rosną chwasty. Możecie mi doradzić?

Proszę wypowiedzcie się na dany temat. Czekam z niecierpliwością.

mack

Posty: 20

 
Cześć, potrzebuję waszej pomocy a mianowicie chodzi o korę sosnową, co myślicie o niej i jej zastosowaniu w ogrodach i sadach? Dobrze się sprawdza i nie przepuszcza chwastów? Możecie się wypowiedzieć na dany temat?

Jest to dla mnie znaczące albowiem nie chcę wydać pieniędzy w błoto.

Bryzyt1

Posty: 20

 
Wiele osób poleca mi kupno kory sosnowej do mojego sadu lecz nie jestem co do tego przekonany. Nie wiem czy pieniądze będą wyrzucone w błoto, możecie mi coś doradzić na dany temat? Będę bardzo wdzięczny gdyż zależy mi na waszej opinii, czekam z niecierpliwością.

Jasiaczek

Posty: 22