Kora sosnowa

Kora sosnowa

Dzień dobry. Od niedawna posiadam swój ogród i szukam teraz ofert sklepów z korą sosnową. Wiem, że bywa różnie z jakością? Co polecacie w tym temacie? Pozdrawiam.

Robuś

Posty: 8

 
Znam tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Kilkukrotnie miałam okazję zrobienia zakupu w tym miejscu i jestem pod wrażeniem, że mają tak dobrą jakość kory w tak rewelacyjnej cenie. Mnie odpowiada, więc polecam.

ZPL33

Posty: 20

 
Też właśnie myślałem już o jakiejś hurtowni kory ogrodowej. Do tej pory z żadnej oferty nie byłem do końca usatysfakcjonowany. Pięknie to może i ona wygląda w ogrodzie, natomiast jeżeli chodzi o wartości dla gleby i roślin to marne, albo po prostu żadne. Tak faktycznie nie wiadomo skąd oni biorą tą korę i co w niej tak faktycznie jeszcze dodatkowo jest.

TomekK

Posty: 11

 
Mnie zależało na korze sosnowej luzem, a nie do końca trudnią się jej sprzedażą, wolą sprzedawać duże ilości, a nie grzebać się w takich. Swoją drogą tutaj jest na tyle dobrze, że dostarczają każdą ilość, nawet małą. Polecam producenta, bo mi bardzo spasował.

vincek

Posty: 26

 
Czytałam mnóstwo cennych poradników i dowiedziałam się jednego, tak samo jak z doświadczenia, że do naszych ogrodów konieczna jest jedynie kora sosnowa. Sprawdza się zawsze, więc jest uniwersalna, a poza tym tania. Sprzedawana bezproblemowo przez producenta jest w najlepszej jakości.

Oct714

Posty: 18

 
Jest dobrze :) Tak mogę powiedzieć o ofercie tego producenta kory ogrodowej w Bydgoszczy. Zawsze na czas dowóz, żadnych problemów, kora jest sucha i dobrej jakości. W tym roku nie zamierzam zmieniać dostawcy. Polecam ich, bo to profesjonalna firma, nie jakiś nowy interes kogoś, kto nie zna się na rzeczy.

gerrry

Posty: 19

 
Jak ktoś potrzebuje kory ogrodowej w hurcie to też uch polecam. Nie do końca jest tak, iż sprzedają tylko ilości hurtowe. Trudnią się również mniejszą sprzedażą, wobec tego zyskali miano dobrej firmy, jaka dba o klientów, a nie tylko o własne zyski.

suruwaa

Posty: 17

 
No nie niezwykle bym wierzył w tak dobrą ofertę bez naturalnie jej wcześniejszego sprawdzenia. Już kilka razy polecano mi dobrego producenta kory ogrodowej w hurcie, a potem okazało się, iż jednak jakość jest kiepska. Więc jak się nie przekonasz na własnej skórze, to się nie przekonasz.

janek1234

Posty: 14

 
Tutaj mają bardzo porządnej jakości korę sosnową http://www.kora-ogrodowa.net. Już parę razy u nich kupowałem i zawsze jest ta sama dobra jakość. Poza tym cenowo mi odpowiada, dowóz zawsze na czas w terminie.

raptofil

Posty: 21

 
Niesłychanie się raduję i dziękuję za pomoc w odnalezieniu rzeczywiście wartościowej hurtowni kory ogrodowej. Jednak co producent to producent. Jeszcze raz piękne dzięki.

Laleczka4

Posty: 23