nieruchomości Warszawa, proszę o pomoc

nieruchomości Warszawa, proszę o pomoc

Poszukuje tanich mieszkań w Warszawie. Jest jakaś strona internetowa gdzie takie ogłoszenia mogę znaleźć? Polecacie coś?

Boberek

Posty: 2

 
Jest mnóstwo ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odszukacie wówczas idealne ceny, lokalizacje i warunki. Oczywiście cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, że ceny będą niezmiernie niskie.

kociol001

Posty: 7

 
Jeśli ma się pieniądze to nie ma problemów z trafieniem super okazji. Bez wątpienia trzeba się liczyć z tym, że płacimy wówczas gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były konieczne na już i on z takiej okazji skorzystał.

ewu1u01

Posty: 4

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Dzisiaj liczy się komfort i czas, dlatego bardzo duże znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się znajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie więcej.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje najczęściej polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście bardzo szybkim żeby można było odszukać tanie mieszkanie czy inne nieruchomości. Trzeba mieć na to sporo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

ciopix

Posty: 6

 
Trzeba niezmiernie lubić spore zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

Wygodniś22

Posty: 2

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

Jasio234

Posty: 3

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

jajosz12

Posty: 25

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera fotografie i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś szukam.

12erBis

Posty: 9

 
Wybór mieszkań w Warszawie jest dość spory. Wszystko jednakże zależne jest od tego, czego się tak naprawdę szuka. Jaka lokalizacja, wielkość no i która to ma być cena?

Fanatyk

Posty: 7