Hurtownia, Anglia ??

Hurtownia, Anglia ??

Znacie może jakieś dobre tanie miejsce, gdzie można kupić markowe perfumy taniej? Od niedawna w UK więc nie mam jakby rozeznania :)

sgemino

Posty: 8

 
Sprawdzić firmę to żaden problem :) Dzięki opiniom można się teraz dowiedzieć o wiele więcej niż kiedyś. Swoją drogą hurtownia perfum bez względu skąd będzie to zawsze niższe ceny.

eGall

Posty: 6

 
Jestem w Anglii od kilku miesięcy i jak na razie sama ogarniam temat tanich perfum. W typowych sklepach i perfumeriach jest mnóstwo promocji. To prawda, że w hurtowniach będzie chyba jeszcze taniej. Jak coś konkretnego znajdę, to oczywiście nie zapomnę wrzucić na forum.

awertoss

Posty: 8

 
Pod kątem markowych perfum w Anglii jest naprawdę całkiem spoko. To inne realia, więc i ceny kosmetyków są tu nie ulega wątpliwości zdecydowanie niższe. Zwłaszcza jeśli tu mieszkasz to jest bajka :) Polecam przyjazd :)

CzarnyBlant

Posty: 27

 
Bo oprócz cen hurtowych przy pojedynczych zamówieniach można korzystać z promocji. W Anglii jest takich ofert od groma i troszkę. Według mnie najlepiej pierwszy raz odwiedzić sobie taką hurtownię kosmetyczną osobiście.

namok

Posty: 10

 
Tani dystrybutor perfum w Anglii makeupmania.eu. Polecam zerknąć, bo nie ograniczają się do wysyłki tylko w UK. Można kupić u nich hurtowo z wysyłka do całej Europy. To perfumeria, która cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Od dawna na rynku. Jak kupujesz w hurcie online, masz dodatkowe rabaty. Naprawdę polecam.

labuh

Posty: 8

 
Przywożę dla znajomych i rodziny. Zawsze są zadowoleni, bo to oczywiście markowe perfumy oryginalne. Płacę mniej, bo kupuję w hurcie. W Anglii naprawdę nie muszą być to kosmiczne ilości, żeby dali ci jeszcze jakieś dodatkowe rabaty. W dobry układ można wejść w zasadzie z każdą hurtownią :)

tajWoj

Posty: 15

 
Najpierw może coś online :D Podróż do Anglii po jedne perfumy to szaleństwo ;) A poważnie mam zamiar wybrać się niedługo i zrobić sobie zapas na jakiś czas.

apepsi1983

Posty: 19

 
Też zwykle robię zapasy tego rodzaju. Mam swoją zaufaną hurtownię kosmetyczną w Anglii, w której zawsze są dobre ceny. Ale to oczywiście nie jedyna. Wiem, że wiele z nich działa online. Może to rzeczywiście sposób na tańsze produkty kosmetyczne bez wychodzenia z domu :D

rohnop37

Posty: 21