oryginalne kosmetyki do włosów sklep online

oryginalne kosmetyki do włosów sklep online

Bardzo dobre opinie wyczytałam w internecie na temat kosmetyków do włosów od Matrix. Używacie? Gdzie się opłaca takie akcesoria zamawiać?

mirekp2005

Posty: 9

 
Moja córka to używa właściwie tylko rzeczy od Londy, a ja dla odmiany w ogóle nie mogę ich używać, bo mi włosy źle reagują na to...

ciopix

Posty: 26

 
Na moje suche włosy to ja faktycznie muszę sobie kupować droższe kosmetyki, bo inne nie dają rady. Dopiero odżywki od Goldwell jako tako pomagają, a do tanich nie należą niestety. Ale coś za coś.

Jacuś

Posty: 18

 
Hej. No właśnie sama się zastanawiam czy nie zacząć kupować kosmetyków w sieci, bo jak widzę ceny w sklepach za byle odżywkę to często muszę zrezygnować z zakupu.

irek1981

Posty: 24

 
Ja to mam problem z moimi włosami taki, że się w ogóle nie kręcą. Nawet wałki nie pomagają. Sorki za małego offtopa, ale może macie jakieś sposoby na takie włosy?

wielgiii

Posty: 18

 
Mój mąż to ma mega problem z łupieżem i już żadne szampony, ani odżywki nie dają rady, nawet te najdroższe. Chyba się wybierze to dermatologa z tematem, może jakiś lek pomoże.

Eegofan

Posty: 20

 
Skuteczne odżywki do włosów mają na stronie www.twojauroda24.pl. Normalnie za takie kosmetyki jak Loreal, czy Matrix to by mnie nie było stać, a tutaj wychodzi to cenowo dość przyzwoicie.

memrys2

Posty: 22

 
Tylko pytanie jest jedno, czy jak zamówię kosmetyki internetowo to mi nie wyjdzie drożej, bo jeszcze koszty dostawy się dolicza? Nie wiem jak to jest, ale na przykład apteki internetowe to sobie bardzo drogo liczą za wysyłkę.

Nauken56

Posty: 20

 
Hej, a ja mam przy okazji pytanko o farby. Jakich używacie, żeby uzyskać ładny, naturalny blond? Ktoś ma coś sprawdzonego? Bo mi zawsze wychodzi zamiast blondu żółty, albo rudy :]

lary0071

Posty: 16