Perfumy męskie, dobry sklep ?

Perfumy męskie, dobry sklep ?

Macie jakieś sprawdzone miejsca z hurtowymi cenami perfum? Wszędzie drogo :( Nie do końca jestem też przekonany do zakupów online.

kryzys

Posty: 10

 
Bo szukasz w tych wytrawnych i drogich markach. Ja popieram te tańsze, a też prestiżowe, jak na przykład perfumy męskie dolce&gabbana. Polecam Light Blue Discover Vulcano Pour Homme, a dokładnie mocno aromatyczne perfumy z górnej półki. Cedr, cyprys i cytryna. Wszystko na c :p

HalskiPolAnimer56

Posty: 13

 
Ostatnio zaopatruję się tutaj https://makeupmania.com.pl/19-on. Kapitalna perfumeria internetowa. Perfumy bez wątpienia w 100% oryginalne, a ceny o sporo niższe niż w sklepach.

Squel

Posty: 15

 
Jakby odszukała się jakaś dobra tania hurtownia perfum męskich, to sam bym skorzystał. Ceny w sklepach poważnie mogą zbić człowieka z tropu, w szczególności jak się zapach podoba ;)

ali.ktoś

Posty: 16

 
Wątek wątkiem. Chciałbym polecić wam wypróbowania perfum męskich hermes, bowiem mnie zaczęły odpowiadać od naprawdę pierwszego zetknięcia. Niczego sobie trwały zapach Terre D'Hermes. Dokładnie drzewno-szyprowe akordy. Takie lubią najniezwyklej.

TomekK

Posty: 8

 
A ja nie sądzę, że w perfumerii internetowej można liczyć na jakieś duże upusty. Może tak jak kupisz kilka flakoników, a na taką inwestycję to mnie akurat nie stać. Markowe perfumy są drogie i trzeba do takiego stanu rzeczy po prostu się przyzwyczaić. Tak myślę.

TomekK

Posty: 10

 
Dla mnie jakościowym rozwiązaniem od zawsze były, są i będą perfumy męskie kenzo. To marka, jaka mocno stara się wpisać w dzisiejsze gusta, zachowując własne tradycje. To dla mnie prawdziwy kunszt. Niemniej jednak cenię ją sobie naturalnie nie za poświęcenie, lecz za efekty. Polecam wypróbować swieżaka, czyli Homme Eau de Parfum.

Lupusx

Posty: 19

 
U mnie to zdecydowanie żona robi takie zakupy i podsuwa temat, jakąś nowość zupełną. Wpisuje się w moje gusta i zawsze wybiera porządne perfumy :D Jej odpowiadają, to i mnie muszą ;) A na poważnie nabyła mi ostatnio perfumy męskie paco rabanne Invictus, albowiem jeszcze nie próbowałem. Polecam przede wszystkim za nuty morskie.

cinto

Posty: 24

 
Dobry wątek, albowiem sam jestem zainteresowany tańszymi perfumami. W sumie to każda perfumeria internetowa coś tam taniej oferuje, ale nie do końca mam czas zgłębiać temat ;) Jak coś to piszcie, albowiem do końca to nie jestem przekonany do tych wysokich marż w sklepach. Może jakaś hurtownia czy coś?

Kitas

Posty: 9

 
A co sądzicie o perfumach męskich davidoff. Cool Water mnie rozwalił. Nie wiem dokładnie co w nich jest takiego. Wcześniej stroniłem od tej marki, ale teraz nie powiem są całkiem przyzwoite.

yetisize

Posty: 17