Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Sklepy internetowe z kosmetykami naturalnymi

Szukam maseczki algowej w fajnym standardzie i rzeczywiście skutecznym działaniu. Jakieś propozycje? Co nakładacie? Fajnie jakby sam zabieg nie trwał super długo, bo zabiegana jestem strasznie i generalnie za dużo czasu tylko dla siebie nie mam...

TomekK

Posty: 8

 
Sklepów jest sporo ale takich dobrych które zwracają uwagę na jakość swoich produktów to wcale nie tak łatwo znaleźć. Sama mam z tym problem, a potrzebuję serum przeciwzmarszczkowego które rzeczywiście pomaga a nie tylko imituje pomoc :P

Yuri20

Posty: 10

 
Ja to z takich zabiegów kosmetyczno – pielęgnacyjnych to najbardziej lubię masaże. Czasami mąż mi zrobi, ale też chodzę do SPA do profesjonalisty i zawsze po takiej sesji jestem jak nowo narodzona, polecam każdemu ;)

franklinek-00

Posty: 12

 
Sklep na e-naturalne.pl mam sprawdzony jeśli chodzi o kremy odmładzające, pierwszy raz w życiu po stosowaniu jakiegoś preparatu widzę że zmarchy się zaczynają wygładzać, jakby się wchłaniały...A już trochę tych specyfików używałam, trochę kasy umoczyłam....

anna43

Posty: 16

 
Ja to jestem w stanie dość dużo pieniędzy miesięcznie na same kosmetyki wydać, mój mąż nie do końca jest z tego faktu zadowolony ale z drugiej strony by chciał żebym atrakcyjnie wyglądała. Coś za coś ;-)

Krasny

Posty: 13

 
Szukam od jakiegoś czasu dobrego balsamu nawilżającego do ciała i czego bym nie kupiła to ten efekt nawilżenia jest chwilowy, z godzinę później i tak skóra jest znowu sucha, jakby się to w ogóle nie wchłaniało.

Marlenka33

Posty: 10

 
Najlepiej to się opłaca zamawiać kosmetyki w kilka osób, wtedy bierzesz większą paczkę i tylko raz za dostawę płacisz. Ja to zazwyczaj się z koleżanką zgaduję i kupujemy wspólnie wychodzi dużo taniej, bo też często przy większych kwotach mają dodatkowe rabaty.

Ptaszek22

Posty: 8

 
Ja to już tylko dermokosmetyków mogę używać, inne mi totalnie nie podchodzą. Im lżejsze w składzie, im bardziej naturalne tym lepiej skóra mi się po nich czuje.

kryzys

Posty: 10

 
Niektóre kosmetyki to można sobie w domu wyprodukować, wystarczy kupić parę składników osobno. Na pewno plusem takiego rozwiązania jest to, że człowiek wie dokładnie co wkłada do środka, jakie składniki są użyte a w gotowcu to już różne substancje mogą być poukrywane.

yetisize

Posty: 11