Damskie perfumy

Damskie perfumy

Cześć! Dobry sklep internetowy z perfumami, jaki polecacie? Bardziej myślę o zapachu dla siebie, czymś lekkim delikatnym, na co dzień. Jaki zapach byście doradzili do pracy w biurze, żeby z jednej strony ten perfum był odczuwalny ale nie duszący?

labuh 

Posty: 7

 
Warto na pewno pomyśleć o testerze tylko musi być to perfuma od sprawdzonego sprzedawcy. Jeśli znajdzie się uczciwego dostawcę to można za dużo mniejsze pieniądze kupić oryginalny markowy pełnowartościowy zapach.

alex-oo

Posty: 7

 
Na perfumach to się znam o tyle i ile, wiem które mi się podobają i tyle. Nigdy nie przywiązywałam uwagi do składu i tego typu rzeczy. Najważniejsze żeby zapach mi się podobał i żeby długo się trzymał na skórze i na ubraniach, to jest istotne.

frotka90

Posty: 18

 
Jedną z możliwości żeby nie wydawać na perfumy dużej kasy są zapachy testowe. Coś takiego sprzedają na http://testerownia24h.pl. Mam z nimi jak na razie tylko pozytywne doświadczenia. Jest z czego wybierać, perfumy mają zróżnicowane, lżejsze, cięższe, na dzień, na noc, w różnej gramaturze.

MaszWielkosc

Posty: 7

 
Słyszałam już kiedyś o testerach zapachów ale jeszcze nigdy czegoś takiego nie kupowałam. Ja lubię jak perfumy są ładnie zapakowane, zawsze przede wszystkim patrzę na to jaki design ma flakonik a dopiero potem sprawdzam sam zapach ;-) jestem wzrokowcem.

34_oper

Posty: 9

 
Jakbym miała coś podpowiadać to na pewno testery są ciekawą opcją. Nie kosztują dużo można sensownie zaoszczędzić a tak naprawdę dostaje się jakościowo towar z górnej półki, oryginalny, markowy tylko po prostu mniej efektownie zapakowany jak to co widać w drogeriach na regałach.

icee

Posty: 14

 
Nuty zapachowe są różne, można naprwadę sobie w dzisiejszych czasach powybrzydzać i poprzebierać w różnych zapachach :) Warto sobie jak najwięcej różnych perfum sprawdzić nim się kupi, a nie tak że pierwsze z brzegu i hop do kasy.

@marcelko

Posty: 16

 
Im cięższy zapach tym dla mnie lepiej, ja nie lubię tych lekkich wolę naprawdę czuć na sobie ciężar perfumy i jej moc.

aminotos

Posty: 9

 
Przed świętami to zawsze drogerie są mega oblężone bo wszyscy szukają kosmetyków na prezent. Zwłaszcza of cource największym zainteresowaniem cieszą się perfumy. To jest dobry czas w ciągu roku żeby sobie kupić nowe perfumy bo zniżki faktycznie mają konkretne.

beata77

Posty: 9