Gdzie kupić kosmetyki?

Gdzie kupić kosmetyki?

Jakie kosmetyki naturalne najbardziej doceniacie i z jakiego powodu? Powoli się przestawiam, ale mam czasami myśli, czy to faktycznie wszystko działa, jak sugerują producenci.

batmann

Posty: 9

 
Nierafinowane i tłoczone na zimno oleje to sprawdzona baza do kosmetyków naturalnych. Można nawet samodzielnie z tworzeniem dodatków pielęgnacyjnych pokombinować.

E-GOista

Posty: 13

 
Kwas hialuronowy na pewno ma potwierdzone działanie. Lepszy kosmetyk z kwasem hialuronowym, bo w salonach medycyny estetycznej zapłacisz krocie za jego użycie.

IwonkaMeee

Posty: 7

 
Jeszcze zainteresuj się suplementacją dietetyczną i zmianą jadłospisu, bo to bardzo działa na skórę.

ciopix

Posty: 11

 
Najlepiej to sobie weź kilka rodzajów kosmetyków naturalnych i nie przyzwyczajaj skóry tylko do jednego rozwiązania. Jednak ciało się przyzwyczaja do pewnego schematu pielęgnacji i już nie masz takich dużych wyników. Zmiana kosmetyków od czasu do czasu jest bardzo przydatna.

esdoen1

Posty: 21

 
Tworzę własne kosmetyki naturalne, głównie na bazie mieszanek witaminowych. Coś takiego warto wykorzystać w pierwszej kolejności https://e-naturalne.pl/pl/p/Mix-Witaminowy/833. Wystarczy tylko pilnować stężenia, a wychodzą ci kosmetyki do twarzy, całego ciała, pielęgnacji włosów, do czego chcesz właściwie. Taniej wychodzi niż zakupy w drogerii, a taki kosmetyk robi się błyskawicznie.

PucH2

Posty: 12

 
Chyba najbardziej jestem zadowolona z kosmetyków na bazie alg morskich, bo naprawdę jestem po nich odświeżona. Jak mam zaczerwieniania to praktycznie po jednym dniu znikają. Wystarczy, że się prześpię i już następnego dnia jest gładka skóra :)

Marioleczka

Posty: 9

 
Popatrz, jakie składniki ludzki organizm traci wraz z wiekiem. Niektóre rzeczy można tylko wprowadzić od zewnątrz, chociażby kolagen. Z tego powodu kosmetyki naturalne tak dobrze działają.

MaszWielkosc

Posty: 7

 
Jeszcze pamiętaj, że kosmetyki naturalne mają różne stężenia składników aktywnych. Zaczynaj od średniej półki, a później przechodź dalej. Myślę, że 2 tygodnie na testy kosmetyku minimum.

xacti

Posty: 22