Naturalne kosmetyki

Naturalne kosmetyki

Czy robicie własne kosmetyki i na podstawie jakich baz? Co najczęściej dodajecie i skąd w ogóle wiecie, co się sprawdza?

Marioleczka

Posty: 4

 
Wiem, że peelingi z owoców tropikalnych, ale koniecznie oryginalne dobrze działają na cerę w tym klimacie. Dowiedziałam się tego na szkoleniu kosmetycznym i też na sobie potwierdziłam. Nie wiem do końca, jak to się dzieje. Pewnie przez brak powszechny niektórych składników.

nemiasty

Posty: 6

 
Jeżeli zaczynasz coś kombinować z własnymi kosmetykami to przygotuj się na eksperymentowanie i że za pierwszym razem nic nie wyjdzie.

bruklin187

Posty: 12

 
Warto sobie ściągnąć leksykon substancji aktywnych występujących w kosmetykach naturalnych. Ewentualnie poprosić wyspecjalizowany sklep internetowy, aby podesłał, co ma w bazie, jakie właściwości głównie. To się mocno sprawdza przy zakupach.

tereska

Posty: 18

 
Porównuj kosmetyki z zabiegami medycyny estetycznej i staraj się po podobnym składzie dobierać. Od dawna podobnie działam i poprawiłam mocno wygląd.

laraaa56

Posty: 12

 
Nie mam żadnych podrażnień po depilacji kremem do golenia z udziałem olejku monoi https://e-naturalne.pl/pl/c/Gotowe-zestawy/34. Jeden z najdelikatniejszych kremów, ładnie pachnie i zaskoczyłam się szczerze wydajnością. Nogi wyglądają super po depilacji, nawet trochę zużytą maszynką.

sląskwroc88

Posty: 11

 
Jeszcze fajnie dojść do kosmetyków tworzonych przez znane blogerki z branży kosmetycznej, czy przez producentów właśnie słuchających klientów. To się coraz częściej zdarza.

Arsenist00

Posty: 23

 
Możesz czarną perłę wypróbować, bo dobrze mnie rozjaśniła. Masz odmłodzenie skóry praktycznie natychmiastowe.

Squel

Posty: 15

 
Kosmetyki z probiotykami tylko, bo widać, że nowoczesna kosmetologia się do nich najczęściej odnosi. Duża pomoc dla cery suchej, dojrzałej.

Luuutor

Posty: 21

 
Jestem pasjonatką własnych kosmetyków. Początku są najtrudniejsze, a później widzisz, co trzeba zmienić w składzie. Wyposażenie takiego mini laboratorium nie jest trudne. Kup sobie po prostu zestawy startowe

345_14

Posty: 12