sklep z kosmetykami naturalnymi

sklep z kosmetykami naturalnymi

Witam. W jakich sklepach kupujecie kosmetyki? Chodzi mi o sklepy internetowe z dużym asortymentem i dobrymi cenami? Fajnie, jakby w ofercie były też naturalne kosmetyki.

Asia

Posty: 3

 
Na trądzik ma wpływ wiele czynników. Na pewno wybór naturalnych kosmetyków Ci nie zaszkodzi, a tylko może pomóc, bo nie ma w nich tych drażniących substancji.

Zeetttt2

Posty: 15

 
Pracuję codziennie na drugą zmianę, więc pozostaje mi tylko i wyłącznie zakup przez internet, a kupuje często ze sklepu https://e-naturalne.pl/, a zdarza się też, że na Allegro, czasami na OLX i od kogoś w niższej cenie. Różnie z tym jest.

juron

Posty: 18

 
Ja mam taki sklepik w Warszawie, właściwie w centrum, chyba zna go każdy, kto kupuje takie kosmetyki. Ceny nie są tam najniższe, bo to w końcu Warszawa, ale wybór jest naprawdę fajny i kosmetyki są dobre.

codePerformance

Posty: 18

 
Przede wszystkim zadbaj o nawodnienie organizmu. Pij więcej wody, minimum półtora litra, można też brać takie specjalne tabletki nawadniające, one wiążą wodę w tkankach. Jeśli chodzi o samą cerę, no to warto może postawić na dermokosmetyki.

laluniek

Posty: 5

 
Już jakiś rok temu przeszłam właściwie tylko na taką naturalną pielęgnację, bo moja cera jest niestety wymagająca, a swoje lata już mam i nie chciałabym się szybko zestarzeć. Produkty takie jak maseczki, kremy czy półprodukty do kosmetyków kupuje na stronie E-naturalne, a jakieś glinki albo niektóre oleje zdarza mi się w aptece.

Bienkus

Posty: 10

 
U mnie bardzo pomocna okazuje się mikrodermabrazja, ale to niestety kosztuje około 100 zł i dodatkowo trzeba robić przynajmniej 2 razy w miesiącu, żeby był efekt. No niestety wolałabym też jakieś kosmetyki.

Kaazz

Posty: 11

 
Ja mam swój ulubiony sklep i jest nim E-naturalne. Można tam znaleźć naprawdę wszystko, w tym właśnie wiele produktów do pielęgnacji takiej trądzikowej cery. Mało tego, tam są jeszcze receptury, dzięki którym możesz zrobić swoje własne kosmetyki.

HalskiPL

Posty: 22