Gdzie kupić kosmetyki?

Gdzie kupić kosmetyki?

Jakie kosmetyki naturalne najbardziej doceniacie i z jakiego powodu? Powoli się przestawiam, ale mam czasami myśli, czy to faktycznie wszystko działa, jak sugerują producenci.

Black_Riot

Posty: 7

 
Nie mam pojecia gdzie takie naprawdę naturalne kosmetyki dostać ale z chęcią bym sobie przetestowała czy faktycznie skóra jakoś lepiej mi na coś takiego zareaguje.

Jumer45

Posty: 6

 
Akurat mydlarni z ciekawymi naturalnymi mydełkami to powstaje coraz więcej, z tym nie ma problemu żeby znaleźć mydło lepsze jakościowo bardziej naturalne. Ale już naturalnych kremów toników żeli to w obiegu jest niewiele.

Oct714

Posty: 12

 
Do kosmetyków trzeba mieć podejście bardzo wybiórcze. To że innej osobie jakiś krem służy to niekoniecznie znaczy że dla nas też będzie okej. Trzeba sprawdzać porównywać i szukać optymalnego.

szarky

Posty: 27

 
Jest teraz moda na kosmetyki naturalne ale nie wszystko złoto co się świecie. W sensie dużo firm reklamuje się jako – producent kosmetyków naturalnych a potem jak człowiek patrzy na skład to się za głowę można złapać bo w środku sama chemia. Ja bym podpowiedziała na pewno sklep e-naturalne.pl i rzeczy od Lynia. Dużo dedykowanych kosmetyków naturalnych pod różne rodzaje skóry i różne potrzeby. Sama używam do cery trądzikowej i widzę poprawę.

tomalix

Posty: 12

 
Miałam kiedyś super fajne naturalne mydełko marchewkowe dostałam w prezencie i świetnie mi służyło. Szkoda tylko że nie wiem gdzie było kupowane...

czesikkkk78

Posty: 17

 
W internecie niby można kupić wszystko ale jakoś na kosmetyki naturalne to nigdzie nie trafiłam a trochę stron sprawdziłam. Ktoś coś doradzi?

Dosti

Posty: 4