Perfumy męskie, gdzie kupujecie ?

Perfumy męskie, gdzie kupujecie ?

Witam. Czy to prawda, że za testery perfum zapłacę mniej niż za zwykłą wodę perfumowaną?

Justynka77

Posty: 8

 
Sam nabywam testery perfum, które są praktycznie pełnowartościowymi perfumami.

Często nie są wyposażone w oryginalne opakowanie czy brakuje w nich korka, ale to mały minus, gdy wziąć pod uwagę oszczędność na poziomie 30-50%, którą często jestem w stanie sobie zapewnić. Pachną i utrzymują się przez tyle samo czasu, co dużo droższe perfumy ze sklepowej półki :)

bartek33

Posty: 12

 
Moim numerem jeden od paru lat pozostają perfumy męskie Gucci.

Kupuję je zawsze w tym samym miejscu: https://makeupmania.com.pl/108-gucci. Nie chcę ryzykować podróbek. Sprawdźcie te perfumy i dopasujcie zapach do swoich indywidualnych potrzeb, a z całą pewnością nie pożałujecie.

Miłego dnia :)

Squel

Posty: 31

 
Mogę zrecenzować perfumy męskie gucci, których zakupu dokonałem kilka dni temu.

Doszły do mnie w oryginalnym pudełku, fajna butelka, którą na pewno sobie zachowam na przyszłość. Co do samych perfum – rewelacyjny zapach, który utrzymuje się stosunkowo długo, dzięki czemu nie muszę się ponownie perfumować, gdy dwukrotnie wychodzę z domu tego samego dnia.

HalskiPL

Posty: 22

 
Osobiście bardzo często wybieram perfumy męskie Lacoste, do których zapachu się przekonałem. To sprawdzone perfumy, które zamawiam bezpośrednio z Internetu, ponieważ nie potrzebuję sprawdzać ich zapachu.

To jedno z rozwiązań, które pozwala na nabywanie markowych perfum w atrakcyjnych cenach. Polecam wszystkim.

Radziuniek

Posty: 17

 
Osobiście niesłychanie wielokrotnie wybieram perfumy męskie Lacoste, do których zapachu się przekonałem. To sprawdzone perfumy, które zamawiam bezpośrednio z Internetu, ponieważ nie potrzebuję sprawdzać ich zapachu.

To jedno z rozwiązań, które pozwala na nabywanie markowych perfum w atrakcyjnych cenach. Polecam wszystkim.

apepsi1983

Posty: 19

 
Na chwilę obecną odkładam sobie pieniądze na perfumy męskie Chanel, bo niesamowicie spodobały mi się u przyjaciela. Co prawda nie są tanie, ale nie będę używał ich na byle okazję, a tylko wówczas, gdy naprawdę będę chciał się wyróżnić swoim zapachem w towarzystwie :)

alibusia

Posty: 17

 
Zainteresowanym mogę rzecz jasna dać namiary na sprawdzoną hurtownię perfum, która jest w stanie zaproponować naprawdę konkurencyjne ceny, gdy dokonujecie hurtowego zamówienia.

Mam nadzieję, że jesteście świadomi, że do takich zamówień potrzebna jest naprawdę ogromna ilość gotówki i działalność gospodarcza :)

Nikusinski23

Posty: 13

 
Moim zdaniem dobrym pomysłem na tanie perfumy jest skorzystanie z oferty jednej z wielu perfumerii internetowych.

Priorytetem powinno być jednak znalezienie zaufanego sklepu, ponieważ w przeciwnym wypadku możemy mieć nieprzyjemność otrzymania podróbek.

87-maciuś

Posty: 21

 
Z mojego doświadczenia mogę polecić Wam przede wszystkim perfumy męskie calvin klein, których używam już od paru lat. Nigdy nie zawiodłem się na nich testując nawet nowe zapachy, jakie zamawiałem „na ślepo” nie znając ich uprzednio. Wydaje mi się, iż markowe perfumy to obowiązkowe wyposażenie naprawdę każdego mężczyzny :)

memrys2

Posty: 22