śmiertelne potrącenie na pasach w Warszawie, znacie ?

śmiertelne potrącenie na pasach w Warszawie, znacie ?

Jaką kancelarię odszkodowawczą polecacie? Był wypadek nie z mojej winy i ubezpieczyciel wypłacił mi śmieszne odszkodowanie. Chce walczyć o swoje.

33-odwaga

Posty: 1

 
Z tego, co wiem to odszkodowanie z oc sprawcy wypadku śmiertelnego jest zawsze pokrywane. Nigdy takiego zdarzenia nie miałem także nie wiem jak to wygląda.

Rocko

Posty: 3

 
Zawsze trzeba walczyć o swoje, dlatego wynajmujemy kancelarię, która zna się na odszkodowaniach powypadkowych i wtedy oni już zajmują się całą resztą. Nikt lepiej od nich tego nie zrobi, bo to doświadczeni ludzie.

hejjju

Posty: 2

 
W Polsce wypadków komunikacyjnych jest bardzo dużo. Niestety brak kar, które by odstraszały powoduje to, co widzimy, na co dzień na swoich ulicach.

szulmar

Posty: 14

 
Za wypadek motocyklisty odszkodowanie może być bardzo wysokie. Pomoże w tym kancelaria https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl, która takimi sprawami zajmuje się do bardzo dawna. Oni są w tym, co robią najlepsi.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Uzyskałem bardzo wysoką kwotę odszkodowania za śmierć ojca, natomiast co mi z tego? Wolałbym żeby żył, natomiast niestety jakiś wariat zabił go na przejściu dla pieszych. Przechodził na zielonym świetle, natomiast gość się spieszył i to niestety nie zauważył. Jeśli osoba, jaka zginęła kogoś utrzymuje to te osoby mogą zdobyć nawet rentę.

Marioleczka

Posty: 2

 
Zawsze trzeba walczyć o swoje, dlatego wynajmujemy kancelarię, która zna się na odszkodowaniach powypadkowych i wtedy oni już zajmują się całą resztą. Nikt lepiej od nich tego nie zrobi, bowiem to doświadczeni ludzie.

pawel253

Posty: 2