Letterpress, gdzie zamówić ?

Letterpress, gdzie zamówić ?

Cześć Kochani! Razem z narzeczonym planujemy ślub. Czy możliwy jest druk zaproszeń metodą letterpress?

Fajae

Posty: 10

 
Pierwsze uszlachetnianie druku robiłem kilka lat temu. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie http://letterpress.czytajznami.edu.pl. To właśnie tam dowiedziałem się o tym, że lakier UV ma takie właściwości.

HalskiPol

Posty: 15

 
Pamiętam jeszcze, jak kilka lat temu zamawiałem druk wizytówek i za chyba 100 sztuk zapłaciłem kilka stówek. Teraz za takie pieniądze miałbym prawdopodobne cały magazyn wizytówek. Co ciekawsze ceny za takie świadczenia spadają, a ich jakość cały czas idzie do góry. To mnie bardzo cieszy.

icee

Posty: 14

 
Przecież wizytówki kaszerowane nie są klejone ręcznie. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalnych maszyn, więc nie ma żadnych powodów, żeby niepokoić się o ewentualne rozklejenie. Są one tak samo wytrzymałe jak wizytówki jednowarstwowe.

gerrry

Posty: 19

 
Metoda letterpress nie jest wcale nowym odkryciem. Lecz to prawda, iż korzysta się z niej dopiero od niedawna. Pierwszy raz zetknąłem się na zaproszeniach komunijnych od mojej bratanicy. Spodobały mi się i zrobiłem sobie na taki styl firmowe wizytówki.

Gosienka54

Posty: 18

 
Większość agencji drukarskich na swoich stronach posiada należyte kalkulatory, jakie znacznie ułatwiają druk wizytówek. Wystarczy, iż uzupełnisz wszystkie rubryki, a system sam wyliczy ci cenę za gotowy produkt. Za pośrednictwem strony można także załadować przygotowany wcześniej projekt graficzny.

Tarzan.JJ

Posty: 26

 
Zaproszenia na ślub letterpress robię już chyba dwa lata i obecnie nie mają one żadnej konkurencyjnej metody. Tłoczenie liter na delikatnym papierze daje piękny efekt, adekwatny do tego wydarzenia.

BakTer45

Posty: 15

 
Nieprawdą jest, że lakier UV używa się tylko i wyłącznie do zabezpieczenia gotowego druku. Ja stosuję go, żeby uzyskać lepszy efekt wydruku. Jego użycie zakładam już podczas przygotowywania grafiki.

Anonim.KuBa

Posty: 19

 
Używałem jakiś czas temu do swoich wydruków lakier UV i jestem pod wielkim wrażeniem efektu. Nie dość, że zabezpieczyłem papier przed wilgocią, to w dodatku jednocześnie poprawiłem wygląd całego projektu.

alibusia

Posty: 17

 
Metoda letterpress nie jest wcale nowym odkryciem. Ale to prawda, że korzysta się z niej dopiero od niedawna. Pierwszy raz zetknąłem się na zaproszeniach komunijnych od mojej bratanicy. Spodobały mi się i zrobiłem sobie na taki styl firmowe wizytówki.

Piotr_21

Posty: 16